İkinci El Eşya Alanlar Banner

    2. El BEYAZ EŞYA

Neredeyim : Ana Sayfa / 2. El BEYAZ EŞYA

2. El BEYAZ EŞYA


2. El BEYAZ EŞYA

2. EL BEYAZ EŞYA    

Beyaz eşyalarınızı satmak istiyorsanız nakit fiyata alıyoruz.Ayrıca dükkanımızda birçok beyaz eşya alabilirsiniz bir çok çeşitin yanında ikinci el kaliteli ürünlerimiz vardır.Size evinizi süsleyen günlük hayatın çilesini çeken durmadan çalışan evin işlerinde size yardımcı olan beyaz eşyaları ve küçük ev aletlerini bizden almaya ne dersiniz sıfırına dünya kadar para vermek yerine ikinci el az ve temiz kullanılmış beyaz eşya ve küçük ev aletleri sizi bekliyor.

    Size ev işlerinde yardım eden olmazsa olmaz küçük ev aletleri ve beyaz eşyalarını mı değiştiriceksiniz fakat ikinci el eski eşyalarınızı vericek yer mı arıyorsanız eğer öyleyse Çizgi Mobilya size yardımcı olacaktır.Nakit uygun fiyatına beyaz eşyalarınız alınır.

Beyaz Eşya 
 
Beyaz eşya satın almak ya da satmak isteyenlereikinci el eşya satan firmalara rahatlıkla başvurmaları tavsiye edilmektedir. Bu firmalar eşya satın almayı nakit olarak yapmaktadır. Satılık ikinci el eşyalar da hem sağlam hem de uygun fiyatla olmaktadır. İkinci el eşya satan firmalar, beyaz eşyanın yanında mobilya takımları, halılar, perdeler ve ofis eşyalarının alım ve satımlarını da gerçekleştirmektedir. Bu sayede eşyalar değiştirilirken değerlendirilmekte, ayrıca satın alınan eşyalara da çok uygun fiyatlara sahip olunmaktadır. Yeni evlenenler, evlerindeki eşyaları değiştirmek isteyenler ikinci el eşya satın aldıklarında dekorasyonu çok uygun fiyatlara gerçekleştirmektedir. Bu sayede örneğin sıfır bir mobilya takımının parasına bütün bir evin mobilyalarını ve beyaz eşyalarını değiştirebilmektedir. İkinci elde az kullanılmış beyaz eşyalar, küçük ev aletleri, mobilyalar ve diğer tüm eşyalar satın alınabilmektedir.  
 
İkinci El Beyaz Eşya Sağlıklı ve Kalitelidir 
 
Günümüzde hemen herkesin evinin eşyalarını sürekli olarak yenilemek istediği bilinmektedir. Ev dekorasyonu yapmak pahalı bir işlemdir. Ayrıca sürekli yenilenen modelleri takip etmek için de çok ciddi bir bütçe gereklidir. Bu nedenle satın alınan bir eşya uzunca bir süre kullanılmaktadır. Hal böyle olunca herhangi bir arızası olmayan, çalışan, belli bir dönem garanti verilen ve uygun fiyatla beyaz eşya satın alınabilir. Bu eşya geçmiş yıllara ait olacaktır ancak yeni alınan eşyanın da ir yıl sonra modasının geçeceği unutulmamalıdır. Ayrıca ikinci el de olsa tüm eşyaların bakımları tam olarak yapılmakta, gerekli temizlikleri gerçekleştirilmekte, hatta sıfır eşyadan çok daha hijyenik olabilmektedir. Bu nedenle ikinci el beyaz eşyalar güvenli bir şekilde satın alınabilir. İkinci elden alınacak eşyanın görüntüsü de sıfır eşyadan farksız olmamaktadır. Bu nedenle de eşya alımı sırasında ikinci el beyaz eşya satan mağazalar da alışveriş listesine dahil edilmelidir. Hatta öncelikle bu tür eşya satan yerlerin ziyaret edilmesi, sonrasında sıfır eşya satılan mağazalara gidilmesi, hangi tür eşyanın satın alınabileceği konusunda verilecek kararı daha da çabuklaştıracaktır. Çünkü sıfır eşya satan mağazada görülen beyaz eşyaların bir alt modeli, çok uygun fiyatlarla ikinci el beyaz eşya satan mağazalarda bulunmaktadır. Bu durumda daha fazla para ödemek yerine çok daya uygun bedellerle sağlam bir eşya satın alınabilir. 
 
Kullanılmış Olsa da Güvenle Satın Alınabilir 
 
İkinci el beyaz eşya her ne kadar kullanılmış bir ürün olsa da sağlamdır ve sağlıklıdır. Bu nedenle de güvenli bir şekilde satın alınabilmektedir. Bu tür 2. el beyaz eşyaları satan firmaların çalışmayan bir ürünün satışını gerçekleştirmemektedir. Hatta çalışmayan bir ürünü de satın almamaktadır. Bu şekilde olan eşyaların satış yeri ikinci el eşya mağazaları değil hurdacılardır. Çok fazla tahrip olmuş, darbe görmüş, içindeki birçok bölmesi kırılmış eşyalar, ikinci el beyaz eşya firmaları tarafından satın alınmamaktadır. Bu şekilde 2.el beyaz eşyası olanlar yalnızca hurdacılarla irtibata geçmelidir. Ancak sağlam, çalışır vaziyetteki eşyalar, ikinci el firmaları tarafından satın alınmaktadır. Ancak burada dikkat edilecek husus, 2.el beyaz eşyanın çok eski olmamasıdır. Çünkü ikinci el piyasasında satılabilecek eşyaların yaş sınırı bellidir. Bu yaş sınırını eşyayı satın almak için adrese gelen uzman personel belirtecektir.  

 

Televizyondan Buzdolabına Tüm Eşyalar Bulunmaktadır 
 
İkinci el beyaz eşya satan mağazalar; televizyon, halı, mobilya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi çok sayıda ürünün satın almasını ve satışını yapmaktadır. Kaliteyi uygun fiyata satın almak isteyenler, 2. el beyaz eşya satan yerlere başvurmaktadır. İkinci el eşya satan firmalar, her marka ve modelin ürününü satmakta, üstelik bunlara belirli bir garanti de verebilmektedir. Garanti vermelerinin nedeni de firmaların anlaşmalı olduğu teknik destek ekiplerinin varlığıdır. Bu ekipler satın alınan eşyanın her noktasını kontrol etmekte, değişmesi gereken parçaların değişimlerini gerçekleştirmekte, bakımlarını yaptıktan sonra satılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de ikinci el beyaz eşya satan firmalar, sattıkları ürüne belirli bir süre garanti verebilmektedir.  
 
 
Etiketler: beyaz eşya, ikinci el beyaz eşya , 2. el buzdolabı , 2.el çamaşır makinası , 2.el bulaşık makinası televizyon, buzdolabı ,çamaşır makinesi , bulaşık makinesi Etiketler : buzdolabi, çamasir makinesi, bulasik makinesi, beyaz esyaÇizgi Mobilya © İkinci El Eşya Alım Satım E-Posta : mobilyacizgi@hotmail.com