İkinci El Eşya Alanlar Banner

    İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Neredeyim : Ana Sayfa / İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar


İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

 İkinci El Beyaz Eşya Alanlar  

Mutfağınızda değişikliğe gitmek istiyorsunuz ama eski eşyaları napmalıyım diye düşünmeyin Çizgi Mobilya olarak eski eşyalarınızı uygun fiyatlara alıyoruz.Çamaşır makinesi,buzdolabı,bulaşık makinesi ve ev aletlerinizi nakit para satmaya ne dersiniz.Çizgi mobilya olarak spotçuluk işinde uzun süredir uğraşlarımız sayesinde bir yerlere gelmiş olup eşya alım satımında kalite ve uygun alım-satım fiyat garantisiyle hizmetinizdeyiz.Mail adresimize eşyalarınızın resimlerini atarak fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Mutfaklarda değişiklik yapmak isteyen, beyaz eşyalarını yenilemek isteyenlerin ilk durağı genellikle beyaz eşya satan mağazalar olsa da, çok sayıda kullanıcı ikinci el beyaz eşya satan mağazaları ziyaret eder. İkinci el beyaz eşya alanlar, 2.el çamaşır makinesi, 2. el buzdolabı , 2.el bulaşık makinesi ve benzeri tüm eşyaların yanı sıra mobilya, halı, perde ve aksesuar alımı da yapmaktadır. İkici el alım satım yapan firmalar, satış yapmak isteyenlerin adreslerine giderek nakit ödeme gerçekleştirir ve eşyalarını güvenli bir şekilde alır. İkinci el eşya alınması ve satılması, bilgi, tecrübe ve dürüstlük isteyen bir sektördür. Eşyasını satmak isteyenlere gerçek bedelinin ödenmesi gerekmektedir. Çünkü bazı eşyalar maddi sıkıntılar nedeniyle satılabilmektedir. İkinci el eşya alım satımı yapan firmaların bunu göz ardı etmeden hizmet vermesi gerekmektedir. Çamaşır makinesini, bulaşık makinesini, buzdolabını ve ev aletlerinin değerinde satılması, satan kişinin de ihtiyacını gidermesi gerekmektedir. İşini düzgün yapan firmalar, tüm eşyaları bedelinde satın alır. Aynı zamanda eşyaların taşınması işlemlerini de kendi profesyonel ekiplerine yaptırır. Ayrıca nakliyesini de firma üstlenmektedir.  
 
Kurumsal Firmalarla İrtibata Geçilmelidir 
 
İkinci el beyaz eşya alanlar araştırıldığında, kurumsal kimlikleri öne çıkan firmalardan destek alınmalıdır. Bu firmalar genellikle ciddi internet siteleri oluşturmakta, internet sitelerinde sundukları hizmetler yer almakta, iletişim bilgileri ve bilgi almak için de e-mail adresleri bulunmaktadır. Bu firmalarla internet üzerinden iletişime geçilebilmektedir. Satılmak istenen eşyaların fotoğrafları e-mail aracılığı ile gönderildiğinde, yaklaşık olarak bir bedel çıkarılabilmektedir. Bu eşyaların bedelinin ne olduğu da uzman kişiler tarafından belirlenmektedir. Sonrasında bu kişiler adrese gelip eşyanın değerini tam olarak hesaplamaktadır. Satıcı karar verdiğinde de belirli bir tarih kararlaştırılır ve firmalar profesyonel taşıma kadrosuyla kararlaştırılan günde nakliye araçlarıyla gelerek eşyanın alımını gerçekleştirmektedir. Bu sırada eşyanın bedeli nakit olarak ödenmektedir. Eşyanın satışının ardından ücret ödemesini gerçekleştireceklerini ifade eden firmalara güvenilmemelidir. Sektörde çok sayıda dürüst çalışan işletme olduğu gibi işlerini dürüst olarak yerine getirmeyenlerin de olduğu bilinmelidir. Bu nedenle ikinci el eşya satışında ön araştırmanın çok iyi yapılması gerektiği belirtilmektedir. 
 
Kullanılabilecek  ve Satılabilecek Eşyalar Satın Alınır 
 
İkinci el beyaz eşya alanlar, çok az kullanılmış olanları alabildiği gibi yıpranmış ürünleri de satın almaktadır. Ancak bu yıpranmanın tamamen kullanılamaz bir hale gelen eşyaları kapsamamaktadır. Hafif bir onarımla sorun çıkarmadan kullanılabilecek olan eşyalar, ikinci el eşya satıcıları tarafından satın alınmaktadır. Aşırı derece yıpranmış olan beyaz eşyaların satış yeri ise hurdacılardır. Bunun ayrımını çok iyi yapmalı, ikinci el beyaz eşyayı satın almak için gelen ekiplerle bunun tartışmasına girilmemelidir. İkinci el eşya pazarında kullanılabilecek ve satılabilecek olan eşyalar satın alınmaktadır. Firmalar, onarım ekiplerine satın aldıkları eşyaların gerekli kontrollerini ve bakımlarını yaptırmakta, genellikle de parça değişimi gerektirmeyecek eşyaların alımını yapmaktadır. Parça değişimi yapılması gereken eşyaların maliyetleri yüksek olabilmekte, dolayısıyla ikinci el piyasasındaki rayiç bedel üzerindeki bir maliyet de ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle ikinci el eşya alım satım firmaları, bu tip ürünlerin satın almasından kaçınmaktadır. Bu beyaz eşyalarda olduğu gibi mobilya, perde, halı ve aksesuar gibi diğer eşyalarda da aynıdır. İkinci el eşya pazarı diye düşünerek çok eski eşyaların elden çıkarılabileceği düşünülmemelidir. Bu firmaların alacağı eşyaların yaşı da bellidir ve genellikle bu yaş üzerinde olan ürünlerin alımı yapılmamaktadır. Bu yaş sınırı antika eşyalar için geçerli değildir. Bu sektörde hizmet veren firmaların arasından en güvenilir olan bulunmalı ve eşya satışı için o firmayla anlaşma yoluna gidilmelidir.  
 
 
Etiketler: ikinci el beyaz eşya alımı, 2.el beyaz eşya alanlar, ikinci el buzdolabı , ikinci el çamaşır makinesi , ikinci el bulaşık makinesiEtiketler : 2. el buzdolabi, 2.el çamasir makinesi, ikinci el bulasik makinesi, ikinci el beyaz esya alanlar, 2.el beyaz eşyaHizmet Verdiğimiz Bölgeler ;

Çizgi Mobilya © İkinci El Eşya Alım Satım E-Posta : mobilyacizgi@hotmail.com