İkinci El Eşya Alanlar Banner

    İkinci El Eşya

Neredeyim : Ana Sayfa / İkinci El Eşya

İkinci El Eşya


İkinci El Eşya

                                                                        İkinci El Eşya 

  İkinci el eşyalarınızı değiştirmek satmak veya almak mı istiyorsunuz ikincielesyaalanlar.info olarak ikinci el eşyalarınızı alıyoruz.İstanbulun her yerine taşıma servisimiz vardır.Bize eski eşyalarınızı mail atarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.Dükkanımıza gelip eşyalarımıza bakabilirsiniz.İkinci el eşyalarınız nakit değeriyle alıyoruz.İkinci el eşyalarınızı nereye satıcağım diye düşünmenize gerek yok size bir telefon kadar uzaktayız eşyalarınıza değerince nakit ile alınır.İsterseniz takasla değiştirebilirsiniz.

  İkinci el eşya da tek kişilik koltuk modeli ya da iki kişilik oturma guruplarından faydalanabilirsiniz. Uygun renk seçimleri ve modelleri ile şık bir dekorasyon elde edebilirisiniz. İkinci el eşya yatak odanızı yatıp dinlenmek dışında da artık çok rahatlıkla kullanabileceğiniz harika bir ortamla kullanım kolaylığı sağlamış olacaksınız. Kendiniz ve eşiniz için yenilik yapma zamanı geldi hemen ikinci el eşya satan yerimize uğrayın. 

 İkinci el eşya dendiğinde aklımıza ikinci el eşya satan Küçükyalı Spotçular çarşısı aklımıza geliyor.İkinci el eşyalar da ki modeller oldukça dikkat çekmektedir.Yeniden farksız bir çok modelin olduğu ikinci el eşyalarda eşyalarını değiştirmek isteyenler bu ikinci el koltuk modellerini tercih edebilirler. 

 

   Evinizdeki eşyaları beyaz eşyalarınızı küçük ev aletlerinizi hepsini alıyoruz mail atarak bize eşyalarınızın resmini gönderebilirsiniz ikincielesyaalanlar.info olarak uygun fiyatlara ikinci el eşyalarınızı alıp satıyoruz

 

İkinci el eşya, sanılanın aksine daha dayanıklı eşya demektir. Bu eşyalar kullanılmış, bakımı yapılmış, temizlenmiş ve ilk günkü haline getirilmiştir. Kullanılmış statüsünde olduğu fiyatları yeni eşyalara oranla çok daha uygundur. Ayrıca ikinci elde birbirinden farklı ürünler de bulabilmek mümkündür. Beyaz eşyalar, mobilya takımları ile benzeri tüm ev ve ofis mobilyaları, ikinci elde hem çok daya uygun fiyatla hem de çok daha kaliteli bulunabilmektedir. Yeni evlenenler için bir ev dekore etmenin maliyeti oldukça yüksek olabilmektedir. Oysa evin tüm dekorasyonu ikinci el eşya piyasasından yapıldığında, masrafların ciddi oranda azaldığı görülecektir. Ayrıca bu dev dekorasyon ürünlerinin tamamı elden geçirilmiş, gerekli onarımları yapılmış olmasından dolayı da görünümü yeni eşyadan farksız olmaktadır. ikinci el Koltuk takımları, ikinci el buzdolapları, ikinciel televizyonlar, ikinci el çamaşır makinaları  ve benzeri tüm eşyaları çok uygun fiyatlarla ikinci el eşya olarak satın almak mümkündür.  

 

İkinci El Satmak İsteyenlere Tavsiyeler 

 

İkinci el eşya satın alacak olanlar kadar ikinci el satmak isteyenler de olabilmektedir. Evini yenilemek isteyenler, kullandıkları mobilyalarından sıkılarak yeni bir dekorasyonla evlerini bambaşka bir havaya sokmak isteyenler de yine ikinci el ürün satanların kapısını çalmaktadır. Sektörde çok sayıda firma bulunmaktadır ve ey satmak için birçok farklı firma ile irtibata geçilmektedir. Araştırma yaparken genellikle e yüksek fiyat veren yerler aranmaktadır. Ancak yüksek fiyatın yanında eşyanın adresten güvenli bir şekilde alabilecek olan firmalarla irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Ayrıca belirtilen gün ve saatte eşyanın alınması da önemlidir. Çünkü satın alınan eşya gelmeden önce evdeki eşyanın dışarı çıkartılması önemlidir. Bunun için ikinci el firmasıyla irtibata geçilip randevu alındığında, aksaklık olmamalıdır. Aksi takdirde evdeki eşyaları koyabilecek bir yer bulunamayacağı için büyük sıkıntıların yaşanması söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle de firmanın randevusuna sadık olması, uzman ekiplerle hizmet vermesi ve eşyaları kısa bir süre içinde dağıtmadan nakliyesini yapabilecek konumda olması önemlidir.  

 

Satış Değerinde Olmalı 

 

İkinci el eşya satışının değerinde yapılması da önemlidir. Ön araştırma yapmadan eşya satılması tavsiye edilmemektedir. Satış öncesinde e-mail yollayarak eşyanın alım fiyatıyla ilgili bilgi alabilmek de mümkün olabilmektedir. Bunun için ikinci el ürün satın alan firmanın internet sayfasına girip orada bulunan iletişim adresine bilgi maile atılarak gerekli fiyat araştırması ile birlikte sunulan hizmetlerle ilgili detaylı bilgilerin alınması mümkündür. Kurumsal firmaların talep edilen tüm bilgileri eksiksiz olarak cevaplandıracağı da bilinmelidir. İkinci el mobilya beyaz eşya ve benzeri tüm eşyaları kurumsal firmaların hem internet sitelerinden hem de satış yerlerinden görme imkanı bulunmaktadır. Detaylı bir inceleme sonucunda da güvenli bir şekilde eşyalar alınabilmektedir. Kurumsal firmaların sattığı tüm ürünlerin beli bir garanti kapsamında olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Bu garantinin verilmesinin nedeni, sattıkları ürünlerin kalitesinden ziyade gerektiği zaman kendi yaptıkları uygulamalar nedeniyledir. Ürün ne kadar kullanılmış olursa olsun her noktası titiz bir şekilde incelemeye tabi tutulmakta, bu sayede en küçük bir arıza bile ortadan kaldırılmaktadır. İkinci el ürünlerin tamamı yeni gibi görünmekte, hatta gerekli aksamlar değiştirilerek üün tamamen sıfırlanmış olmaktadır. 

 

Eşyalar Kullanıcılara Sorunsuz Teslim Edilir 

 

İkinci el eşya satan firmalardan alınan tüm ürünler uzun süreli kullanım ömürlerine sahiptir. Bu firmaların bazılarında antika özelliği bulunan eşyalar da bulunmaktadır ve bu eşyalar gerektiğinde aslına uygun restore edilmektedir. Ancak daha modern çizgilerde tasarlanan ürünlere gerektiğinde tam anlamıyla müdahale edilebilmekte, tasarım olarak aynı olsa bile görünüm olarak eskisinden çok daha güzel bir şekle bürünmüş olabilmektedir. Kurumsal firmalardaki eşyaların tamamı birinci sınıf işçilikle elden geçirilmekte ve kullanıcılılara sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. 

 

 

Etiketler: ikinci el, ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya, ikinci el alım, ikinci el satım 
Etiketler : 2.el-esya, ikinci el esyalar, 2el esya, alım, satım, ikinci el eşya, ikinci el eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar istanbul, ikinci el eşya alım satım,Hizmet Verdiğimiz Bölgeler ;

Çizgi Mobilya © İkinci El Eşya Alım Satım E-Posta : mobilyacizgi@hotmail.com