İkinci El Eşya Alanlar Banner

    İkinci El Eşya Alanlar

Neredeyim : Ana Sayfa / İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar


İkinci El Eşya Alanlar

İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

   İkinci el eşya alanlar olarak ikincielesyaalanlar.info bünyesinde ikinci el eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz eşyalarınıza değerince nakit para verilerek alınır.Tüm eşyalarınızı bize satabilirsiniz.Buzdolabı, çamaşır makinesi,küçük ev aletleri ve daha bir çok eşyanızı alıyoruz. Eşyalarınızı mobilyacizgi@hotmail.com adresine fotoğraflarını mail atabilirsiniz fiyat bilgisi alabilirsiniz.

   Evlerimizin belki de en önemli detaylarından biri de oturma odasının perdeleridir.İkinci el eşya spor mobilya ile gidebilecek modeller daha sade kesimli olmalıdır. Ya da desenli halı ve ikinci el eşya alanlardan 2. el koltuklar ile uyumlu perdeler ve tüller düz renk ve abartısız olmalıdır. Aksi halde ne ikinci el eşya mobilya, ne halı ne de perdelerimiz kalitesini gösterir. Ortam boğucu, karışık ve kalitesiz bir hal alır. Klasik döşenmiş mekanın perdeleri spor kesimli kumaş ve modellerden seçilmemelidir. Desen ağırlıklı döşenmiş odada düz renk kumaşlardan yapılmış duvar rengine uygun tonlarda perde seçmeliyiz.Bu şekilde oturma odamıza değişik bir hava katmış oluruz.Bu perde ve tülleri bile ikinci el eşya alanlar dan yenisinden çok daha uygun fiyata alabiliriz. 

 İkinci el eşya alanlar da bulabileceğiniz pek çok 2.el ev eşyası olduğu gibi çok güzel farklı ikinci el süsler aksesuarlarda bulabilirsiniz.Evinize bu aksesuarlarla farklı bir ortam yapabilirsiniz.Aileniz için seçebileceğiniz bu yılın trendi birbirinden güzel ve farklı koltuk takımı veya köşe koltuk modellerini ikinci el eşya alanlardan alabilirsiniz. 

 

 

TELEFON :   0  (216)  489  59  51 

                   

    GSM :     0 532   627  29  15  

 

  Numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz 7/24 destek vermekteyiz.Eşyalarınızdan sıkılıp değiştirmek istiyorsunuz ama eski ikinci el eşyalarınızı çöpe atmak istemiyorsunuz nakite çevirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz ikincielesyaalanlar.info olarak İkinci el eşya alanlarız tüm eşyalarınızı değerince nakit parayla alınıp evinizden alıp dükkanımıza götürüyoruz.İstanbulun her yerine hizmetimiz bulunmaktadır.Hizmette sınırımız yoktur mail adresimize fotoğrafları attığınızda size fiyat bilgisini arayıp söylüyoruz ve onayladığınız taktirde ikinci el eşyalarınızı evinize gelip alıyoruz.

 

                                                                  İkinci El Eşya Alanlar 

 

 

 

İkinci el eşya alanlarmüşteri memnuniyetini öne çıkaran bir hizmet anlayışı taşımalıdır. Eşyaların değerinde alınması önemlidir. Bu sektörde hizmet veren firmaların eşyaları değerinin altında satın alması, müşterilerin piyasayı bilmemesinden yararlanması, etik kurallara uymamaktadır. Evdeki ya da ofisteki eşyaları yenilemek isteyenlerin çok iyi bir piyasa araştırması yapması tavsiye edilmektedir. Eşyalarının değerinden çok düşük bir fiyata satılmaması için inceleme ve araştırma yapmak şarttır. İkinci el eşya alımı yapan firmalar, aynı zamanda ikinci el eşya satışını da gerçekleştirmektedir. Kurumsallaşmış firmalardan alım ve satım hizmeti alındığında, hem eşyalar değerinde alınır, hem de satın almak isteyenler hasarsız eşya sahibi olabilir. Eşya almak ya da satmak için güvenilir firmalara başvurması tavsiye edilmektedir. Eşyalarını satmak isteyenlerin,İkinci el eşya alanlar yıllarca kullandıkları mobilya takımlarının, beyaz eşyalarının değerinin çok altında satın alınmasını istemezler. Bu nedenle de uzun süreli bir araştırma içine girerek en iyi fiyatı veren firmalarla irtibata geçmek ister. Bu hususta dikkat edilmesi gereken noktalardan biri, eşyanın değerinde alınmasının yanında eşyanın zamanında alınmasıdır. Satış için anlaşılan firmanın belirtilen saatte adrese gelmesi, 2. el eşyaları yerinden sökecek olan personelin de tecrübeli olması gerekmektedir. Çünkü eşyaların yerinden alınırken ve binadan çıkarılırken herhangi bir yere zarar gelmemesi gerekmektedir.  

 

 

 

Eşya Satarken Maddi Kayıp Fazla Olmamalı 

 

 

 

İkinci el eşya alanlarişlerini titizlikle yerine getirmeli, taşıma sırasında evde ya da ofiste herhangi bir hasarın meydana gelmemesi gerekmektedir. Aynı zamanda eşyaya da zarar gelmemesi önemlidir. Bu konu eşyasını satan için fazla önemsenmeyebilir ancak fazla hasar, ikinci el eşyayı satın alacak kişi için zararlıdır. Bu nedenle eşya alacak firmada hizmet veren personelin iyi seçilmiş ve deneyimli olması önemlidir. Günümüzde işini titiz bir şekilde yapan firma fazla kalmamıştır. Eğer eşyasını satmak için fazla araştırma yapmadan ilk gelen firma ile anlaşmaya kalkışırsa, eşyasının ikinci el sektöründeki fiyatından çok daha alt seviyelerde satması ihtimal dâhilindedirBu da ikinci el eşya sahibinin zarara uğraması anlamına gelmektedir. Bu nedenle de piyasa araştırması yapmak, fiyatlarla ilgili bilgi sahibi olmak, en doğrusu da firmalarla e-mail yolu ile irtibata geçip eşyanın özelliklerini belirttikten sonra fiyat almaktır. Bu yol izlendiğinde meydana gelecek maddi kayıp çok daha az olacaktır. Günümüzde ikinci el eşya alımı yapan firmaların arttığı, ikinci el eşya satışlarında da buna paralel olarak artış olduğu bilinmektedir. Ancak tüm firmaların dürüst iş yaptığını söylemek zor olmaktadır. Bazı firmalar hem eşyayı değerinden çok düşük fiyata almak istemekte, hem de alınan eşyay tam olarak elden geçirip gerekli onarımlarını yapmak yerine biraz makyajla sağlam gibi ve üstelik normalden daha yüksek bir fiyata satmaktadır. Böyle bir ikinci el eşya satın alındığında kısa süre içinde bozulabilmekte, dolayısıyla da verilen para çöpe atılmış olmaktadır.  

 

 

 

Ödemeler Nakit Olmalı 

 

 

 

İkinci el eşya alanlar ile ilgili internette araştırma yapıldığında, firmaların özgeçmişleri, kurumsal kimliklerinin olup olmadığı iyi araştırılmalıdır. Ayrıca İkinci el eşya alanlar  firmalar ödemeleri nakit yapması gereklidir. Eşyayı almak için gelindiğinde önce ödeme nakit olarak yapılmalı, sonrasında eşya teslim edilmelidir. Bazı firmaların ödemeyi eşyanın satışından sonra yapmak istedikleri bilinmektedir. Bu tip firmalarla eşya alım satım ilişkisine girilmemelidir. İkinci el eşya alımı yapan firmalar, sadece mobilyaları değil, beyaz eşyaları, halıları, perdeleri, ofis mobilyalarını da almaktadır. İkinci el eşya satış merkezlerinde çeşitli aksesuarlar da bulunabilmektedir. Üstelik bunların fiyatları da son derece uygundur. Bu aksesuarlarla yaşam alanları çok özel bir şekilde üstelik uygun fiyatlarla şık bir görüntüye sahip olabilmektedir.  

 

 

 

 

 

Etiketler: ikinci el eşya, ikinci el, ikinci el eşya alanlar, eşya alımı 

 
Etiketler : 2.el-esya, ikinci el, alım, satım, ikinci el eşya, ikinci el eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar istanbul, ikinci el eşya alım satım, alanlarHizmet Verdiğimiz Bölgeler ;

Çizgi Mobilya © İkinci El Eşya Alım Satım E-Posta : mobilyacizgi@hotmail.com